DLACZEGO SUFITY NAPINANE-ZALETY

Co wyróżnia nasze sufity.

zalety mniejsze

SZYBKI MONTAŻ

Już w jeden dzień w Państwa domu możemy zamontować nowy sufit. Sufit montowany jest na profilach aluminiowych mocowanych do ścian, które stanowią jedyną konstrukcję nośną. Wszystko odbywa się szybko, estetycznie, bez konieczności wynoszenia z pomieszczeń wszystkich mebli. W porównaniu do tradycyjnych sufitów podwieszanych, montaż pozbawiony jest czynności typu gipsowanie, szlifowanie itp, dzięki czemu nawet w trakcie montowania sufitu napinanego, pomieszczenie nie musi być wyłączone z użytkowania.

 

IDEALNIE RÓWNY

Po zamontowaniu sufit napinany stanowi idealnie równą i gładką powierzchnię.

 

BRAK RYS I PĘKNIĘĆ

W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, sufity napinane z uwagi na ich charakterystykę w trakcie długotrwałego użytkowania, „osiadania” budynku, czy obciążenia stropu nie pękają.

 

MOŻLIWOŚĆ ŁATWEJ WYMIANY POWŁOKI SUFITU

Jeśli po kilku latach użytkowania chcieliby Państwo odświeżyć wnętrze lub zmienić jego kolorystykę, nic prostszego! Wystarczy wypiąć z zamontowanych profili starą powłokę sufitu i zamontować nową.

 

TRWAŁOŚĆ KOLORU

10 lat gwarancji na trwałość koloru. Sufit nie wyblaknie i nie zmieni koloru.

 

ODPORNY NA DZIAŁANIE WILGOCI

Sufity napinane wykonane są z tworzywa, które nie absorbuje wody oraz wilgoci, dzięki czemu sufity napinane idealnie sprawdzają się w łazienkach, pływalniach, aquaparkach czy gabinetach SPA.

 

NIE OBCIĄŻA DACHU I STROPU

Niska waga sufitu napinanego umożliwia montaż we wszelkiego rodzaju zabytkowych czy też starych wnętrzach, nie powodując przy tym obciążenia dla stropów.

 

MOŻE BYĆ SAMODZIELNYM ŹRÓDŁEM ŚWIATŁA

Sufit napinany może posłużyć jako indywidualne, samodzielne źródło światła, dzięki wykorzystaniu folii transparentnej oraz oświetlenia LED. Sufit taki daje nam ciepłe, bezcieniowe źródło światła. W zależności od potrzeb, możemy wykorzystać całą powierzchnię sufitu lub stworzyć podświetlany sufit o dowolnym kształcie jako niezależny element.

 

NIEPALNY

Niepalność folii potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami producenta.